Spolehlivý a bezpečný růst bohatství

Komplexní poradenství

Aisa International je na českém trhu plně licencovanou investiční společností. Specializujeme se na správu investičních portfolií a dlouhodobých investic, ale zvládneme i zprostředkování pojištění, penzijního připojištění a spotřebitelského úvěru. Nabízíme proto komplexní poradenské služby nejen občanům České republiky a expatům zde žijícím, ale také občanům EU, Velké Británie a USA.

Zabýváme se pouze produkty, které jsou registrovány na regulovaných trzích, ať už ve Velké Británii či USA. Doporučujeme pouze takové produkty, které splňují vysoké standardy regulovaných jurisdikcí s dlouhou historií úspěšných trhů.

Naší prioritou je zajistit našim klientům nejvhodnější investiční a produktovou volbu, a nespokojíme se s méně než s tím nejlepším.

Nenechte finanční produkty spolknout vaše výnosy

Fiduciary Icon

Kvalitní poradenství a dlouholeté zkušenosti

Klientům poskytujeme naše služby výhradně skrze naše vázané zástupce, kteří jsou plně licencovaní pro danou zemi a produkt. Klademe na ně vysoký standard a zajišťujeme že se stále vzdělávají a mají tak vždy přehled o aktuálních změnách v rámci regulace a veškerých nabízených produktů.

Poradcům poskytujeme profesionální výzkum a analýzu jednotlivých trhů a produktů, který pravidelně provádíme a opíráme se o naše dlouholeté zkušenosti. Proto nabízíme našim klientům jen ty nejlepší a nejvhodnější produkty, díky kterým docílí požadovaných výsledků.

Investment and Financial Icon

Transparentní poplatky a honorované poradenství

Jasný přehled o veškerých nákladech je pro nás samozřejmostí, a tak u nás přesně víte, za co platíte. Veškeré poplatky za jednotlivé služby jsou jasně vysvětleny společně s poskytnutými reporty a přehledy při zahájení spolupráce.

Největší škodu dokažou napáchat skryté poplatky a poradce, který vám o provizi ani neřekne. Poradce motivován vám dororučit produkt z důvodu nejvýšší provize nabídne produkt, který je nejlepší pro něj, ne pro vás. Aisa funguje na bázi jasně vysvětlených a předem domluvených poplatků, takže máte jistotu, že váš úspěch je u nás na prvním místě.

Investice

Věříme, že dobře vyvážené portfolio je nejen nejlepším způsobem k dosažení dlouhodobých zisků, ale i nejlepším zajištěním proti rizikům, která jsou na dnešních bouřlivých globálních trzích vždy přítomná. Uplatňujeme stabilní, disciplinovaný přístup založený na teorii portfolia ke strukturování investic tak, že alokujeme do rizikových aktiv s vyššími výnosy, ale i do bezpečnějších aktiv s nižšími stabilnějšími zisky.