O společnosti Aisa International

Odborné poradenství a investiční služby v EU, UK a USA

Aisa International vyniká na trhu finančního poradenství svou jedinečnou pozicí obchodníka s cennými papíry regulovaným v České republice, USA a Velké Británii. Tato výhoda nám umožňuje přizpůsobit portfolia dle konkrétních cílů našich klientů, tolerance rizika a osobních okolností s využitím aktiv umístěných v EU, USA a UK. Nabízíme komplexní škálu investičních služeb, včetně diskrečního a poradenského přístupu.

Díky našim rozsáhlým odborným znalostem investičních poradců a finančních plánovačů spolu s našimi hlubokými znalostmi v oblasti daní a regulačních licencí jsme vybaveni k poskytování odborného poradenství v rámci ČR i přeshraničně.

Aisa International je jedinečným investičním portfolio manažerem specializující se na investiční poradenství a je regulována v EU, UK a USA.

Posílení vaší investiční cesty

Aisa International poskytuje investiční poradenství prostřednictvím svých licencí a může působit jako obchodník s cennými papíry v celé EU skrze passporting. Kromě toho je společnost držitelem licence o distribuci pojištění, penzijního připojištění a spotřebitelském úvěru. Aisa International jako regulovaný subjekt má vázané zástupce působící v rámci sítě EU, kteří pod značkou OpesFidelio poskytují investiční služby.

Všichni ředitelé a vlastníci Aisa International jsou držitelé investiční licence. Operace a řízení rizik jsou klíčové. Jako společnost zabývající se cennými papíry podle MiFID provozujeme přísný interní audit rizik prověřovaný externími auditory.

Poskytování konzistentních výsledků

Aisa International byla od počátku transparentní poradenskou firmou. Všichni poradci jsou kvalifikováni alespoň na minimální úrovni, přičemž mnozí z nich dosáhnou statutu EFA/EFP. Každý, kdo chce poskytovat přímé investiční poradenství, musí mít příslušné investiční zkoušky dle předpisů EU, Aisa podporuje profesionální členství v EFPA.

Náš investiční proces, budovaný více než 13 let, poskytuje konzistentní výsledky, dokonce i v roce 2022, a naše licence obchodníka s cennými papíry nám umožňuje flexibilitu poskytovat prvotřídní klientské investiční výsledky.

Seznamte se s týmem

Marta Gellová

Marta Gellová

Supervisory Board

Marta působí jako Předsedkyně rady EFPA Česká republika, kterou také spoluzakládala. Celou svou profesní kariéru se snaží o pozvednutí úrovně kvality finančního plánování v České republice. Jako předsedkyně sdružení pro finanční poradce, které zároveň dohlíží na certifikace, je tím pravým člověkem, který v rámci Dozorčí rady vykonává dohled nad společností.

Christopher Lean

Christopher Lean

Chief Investment Officer

Chris vystudoval podnikání na univerzitě a od roku 1988 se věnuje finančnímu poradenství. Ve Velké Británii pracoval s účetními jako nezávislý finanční poradce, kvalifikoval se jako Chartered Financial Planner a stal se zkoušejícím pro Chartered Insurance Institute. Rovněž se kvalifikoval jako European Financial Planner a specializuje se na investice a penzijní poradenství klientům.
Clive Tutton

Clive Tutton

Chief Financial Officer

Clive působí jako jednatel společnosti a je certifikovaný jako finanční poradce v několika zemích. Jeho hlavní oblast odborných znalostí a zkušeností jsou penze a důchodové možnosti, a také přeshraniční obchodování včetně zdanění. Jeho relaxovaný přístup Vás uklidní a Vaše cesta finančním plánováním tak bude mnohem jednodušší a pohodlnější.

Tereza Bozděchová

Tereza Bozděchová

Operations Manager

Tereza se stará o provoz kanceláře a asistuje s regulatorními záležitostmi. Každodenně komunikuje s externími společnostmi, dohlíží na administraci v rámci back office, kdy je jí velkým přínosem také výborná znalost anglického jazyka. Metaforicky drží naši společnost v neustálém chodu a snaze zlepšovat naše služby.
James Pearcy-Caldwell

James Pearcy-Caldwell

Compliance Officer

James založil a vede společnost Aisa s důrazem na pro-klientský a transparentní přístup. Vždy hledá nejvhodnější řešení ve prospěch klienta. V oblasti investičního poradenství se pohybuje od roku 1998, a proto plně rozumí nezbytnosti otevřené komunikace a upřímnosti. James je certifikován v mnoha finančních oblastech v několika zemích a je současně držitelem nejprestižnějšího evropského certifikátu v investičním plánování EFP (European Financial Planner).
John Croft

John Croft

Business Development

John je konzultantem společnosti a podporuje zaměstnance a růst týmu. Přispívá k rozvoji podnikání a uplatňuje své rozsáhlé znalosti služeb finančního poradenství založené na svých celoživotních zkušenostech.
Olga Kapralova

Olga Kapralova

Investment Administration

Olga zajišťuje hladký proces onboardingu našich klientů a podporuje investiční tým. Zaměřuje se na podporu back-office a své vynikající schopnosti řešit problémy využívá při řízení různých projektů. Své znalosti si každý den rozšiřuje odbornými kurzy a snaží se budovat svou kariéru v investičním poradenství.
Nam Hoang

Nam Hoang

Investment Secretary

Nam získává zkušenosti v investičním týmu, zatímco se zaměřuje na dokončení magisterského studia v oboru ekonomie. Baví ho analyzovat data a zkoumat, jaké nástroje jsou pro naše klienty tou správnou volbou.
Jakub Tykal

Jakub Tykal

Client Compliance

Jakub začíná svou kariéru v oblasti compliance a využívá své znalosti právního vzdělání k tomu, aby zajistil, že naše klientská dokumentace je v pořádku a že veškeré interní procesy jsou dodržovány. Úzce spolupracuje s Compliance Officer, aby zajistil vysoké standardy společnosti.
Susan Austin

Susan Austin

Marketing Manager

Susan má nástroje a strategie marketingu v malíku. Díky svým rúznorodým zkušenostem je schopna nalézt chytrá řešení, aby se zajistilo, že naše společnost je známa pro to, co dělá nejlépe, a zároveň umožňuje našim klientům stálou informovanost o finančních zprávách a novinkách ve společnosti.
Anton Golikov

Anton Golikov

Financial Director

Anton má rozsáhlé zkušenosti s řízením financí a ve spojení se svým vzděláním je ideální osobou pro optimalizaci našich účtů za účelem dosažení maximálních výhod. Jeho inovativní a proaktivní přístup k financím nás neustále směřuje správným směrem a finanční úspěšnost společnosti.
Alexander Pearcy-Caldwell

Alexander Pearcy-Caldwell

Investment Research Liaison

Alex je vybaven ekonomickým vzděláním a certifikací v oblasti investic. Skrze svůj analytický přístup šikovně přináší na přední místo veškeré důležité informace. To posiluje naše investiční týmy o dobře informované poznatky, umožňující jim rozhodovat se přesně a promyšleně.