Privátní investiční poradenství

Vaším spolehlivým průvodcem k bezpečnému růstu bohatství

Aisa International je jedinečným investičním portfolio manažerem specializující se na investiční poradenství a je regulována v EU, UK a USA.

Vaší cennou předností je váš finanční tým

Naším cílem je poskytovat přístup k nejlepším finančním příležitostem na celém světě. Jsme licencovaní, registrovaní a regulovaní ve Spojeném království, USA, České republice a v celé Evropě. Spoluracujte s námi a dosáhněte finanční jistoty a úspěchu, který si zasloužíte.

Věříme, že klíčem k dlouhodobým ziskům a ochraně před riziky na současném globálním trhu je pečlivé spravování vašeho investičního portfolia. Naše strategie v oblasti investic je založena na stabilním a systematickém přístupu, opírajícím se o teorii spravování portfolia. Tím vytváříme optimální podmínky pro dosažení vašich finančních cílů.

S pestrou škálou produktů v oblasti penzijních fondů, úspor, vládních podpor, investic a příjmů, můžete mít mnoho možností jak v domovské zemi, tak v zahraničí. Naše odborné znalosti v oblasti příjmů a správy aktiv nejen zahraničního původu vám pomohou zdolat komplexní výzvy. Spolupracujte s námi a zabezpečte své finanční zájmy ve všech těchto oblastech.

Portfolio Management

Jsme zkušení investiční poradci a finanční plánovači s nezbytnými kvalifikacemi a licencemi. Naše služby jsou dostupné pro klienty v České republice, expaty a také přeshraničně v rámci Evropské unie.

PORTFOLIO MANAGEMENT

O nás

Jsme unikátním českým obchodníkem s cennými papíry, specializujícím se na expaty z Velké Británie a USA. Naše činnost je plně regulována v těchto zemích.

Zjistěte O Nás Více

Přes 40 ocenění od roku 2009

Naši partneři na českém trhu